1. kolo OLM 2018 – Sychotín

V sobotu 17. 3. 2018 se rozběhl nový ročník OLM. Dějištěm prvního kola se stal tradičně Sychotín, kde mladí hasiči soutěžili v uzlování. Soutěžilo se v uzlování hlídek i jednotlivců. Hlídka mladších v základním kole, za které se udělovali body do OLM obsadila 7. místo. V následném vyřazovacím pavouku vypadla v osmifinále a obsadila tak dělené 9. – 16. místo. Hlídka starších „C“ obsadila v základním kole 11. místo. Ve vyřazovacím pavouku postoupila do čtvrtfinále, kde vypadla. V konečném pořadí tak obsadila dělené 5. – 8. místo. Hlídka starších „A“ vyhrála základní část s náskokem 4 vteřin na druhý Senetářov. Ve vyřazovacím pavouku prošla suverénně až do finále, kde s přehledem porazila Sychotín. V konečném pořadí obsadila rovněž 1. místo. V tabulce OLM jsou tedy po prvním kole mladší žáci na 7. místě a starší žáci na 1. místě.

V kategorii mladších jednotlivců se umístil na celkovém 3. místě Martin Šlegl, Štěpánovi Neužilovi se nepodařilo postoupit mezi 16 nejlepších. V kategorii starších jednotlivců se mezi 16 nejlepších neprobojovali Pavel Němeček, Vladimír Potůček, Klára Bučková a Magdaléna Packová. V osmifinále vypadli a konečné 9. – 16. místo obsadili Julie Němečková, Matyáš Hanák a Denisa Neužilová. Adéla Mikulová a Petra Neužilová vypadli ve čtvrtfinále.

Výsledky: ZDE

Videa: ZDE

Fotografie: ZDE

Složení hlídek:

Mladší: Bednaříková Linda, Buček Radek, Neužil Štěpán, Potůček Tomáš, Šlegl Martin

Starší „A“: Hanák Matyáš, Mikulová Adéla, Neužilová Denisa, Neužilová Petra, Němečková Julie

Starší „C“: Bučková Klára, Němeček Pavel, Němečková Julie, Packová Magdaléna, Potůček Vladímír