11. kolo OLM 2016 – Březina

V sobotu 18. června jsme na sportovišti za hasičskou zbrojnicí uspořádali soutěž mladých hasičů zařazenou do Okresní ligy mládeže. Soutěžilo se v požárním útoku a ve štafetě požárních dvojic. Soutěže se zúčastnilo v obouch kategoriiích 7 družstev. Mladší „A“ vyhráli požární útok časem 17,86. Ve štafetě dvojic zaznamenali čas 73,62, který stačil na 3. místo v disciplíně. Mladší „B“ dokončili svůj pokus za 28,88. Ve štafetě dvojic dosáhli času 200,73. V obouch disciplínách obsadili 7. místo. Mladší „A“ v celkovém pořadí obsadili 2. místo, mladší „B“ 7. místo. Starší žáci dokončili požární útok za 16,19. Jejich čas překonalo pouze jedno družstvo. Štafetu dvojic vyhráli časem 55,69. V konečném pořadí obsadili 2. místo. Mladší žáci se v hodnocení OLM vrátili na vedoucí příčku. Starší žáci jsou na 3. místě.

Soutěžní družstva:

Mladší „A“: Bučková Klára, Holíková Kateřina, Manová Kristýna, Neužil Štěpán, Němeček Pavel, Potůček Vladimír,  Šlegl Martin, Ušiak Dominik

Mladší „B“: Bednaříková Linda, Buček Radek, Holíková Tereza, Kozáková Lucie, Poláková Karolína, Poláková Martina, Potůček Tomáš, Šlegl Jakub, Zelinková Jana

Starší: Hanák Matyáš, Manová Kristýna, Mikulová Adéla, Neužilová Denisa, Neužilová Petra, Neužilová Vendula, Němečková Julie

Výsledky:

Mladší: Celkové | Požární útok | Štafeta požárních dvojic