12. kolo OLM 2016 – Ostrov u Macochy

V neděli 19. 6. 2016 se mladí hasiči zúčastnili další soutěže zařezené do OLM. Žáci soutěžili v požárním útoku a ve štafetě 4×60. Dorostenci bojovali v běhu na 100 metrů s překážkami, dvojboji a testu PO. Mladší žáci v požárním útoku dosáhli času 35,66, za který obsadili 20. místo v disciplíně. Ve štafetě bohužel rychlejší čveřice měla neplatný pokus, a tak se počítal čas 68,44 horší čtveřice. Tento výkon stačil na 11. místo. V celkovém pořadí obsadili 14. místo. Starší žáci si zapsali v požárním útoku neplatný pokus, a tak obsadili poslední místo. V celkovém pořadí skončili stejně jako mladší žáci na 14. místě. Naši reputaci na soutěži napravily mladší dorostenky Denisa Neužilová a Julie Němečková. Denisa Neužilová dosáhla v běhu na 100 metrů s překážkami času 22,56. Stejného času dosáhla i jiná dorostenka, ale díky lepšímu druhému pokusu získala Denisa 1. místo v této disciplíně. Ve dvojboji obsadila za čas 22,10 4. místo. Julie dokončila běh na 100 metrů s překážkami za 23,62. To byl 4. nejrychlejší čas. Ve dvojboji obsadila 7. místo za čas 23,62. Test PO měli obě bez chyby. Denisa Neužilová celou soutěž vyhrála, Julie Němečková obsadila 4. místo. V hodnocení OLM jsou mladší žáci na 1. místě a starší na 3. místě. V dorostenecké lize mladších dorostenek je Denisa Neužilová na 2. místě a Julie Němečková na 9. místě.

Soutěžní družstva:

Mladší: Bučková Klára, Holíková Kateřina, Neužil Štěpán, Němeček Pavel, Potůček Vladimír,  Šlegl Martin, Ušiak Dominik

Starší: Hanák Matyáš, Mikulová Adéla, Neužilová Denisa, Neužilová Petra, Neužilová Vendula, Němečková Julie, Šlegl Martin

Výsledky: Mladší | Starší | Mladší dorostenky