17. kolo OLM 2016 – Borotín

V sobotu 3. 9. 2016. se mladí hasiči zúčastnili soutěže v Borotíně. Soutěžilo se v požárním útoku a nepovinné disciplíně Kýbl cup, které se zúčastnilo pouze družstvo starších. Mladší „A“ dokončili svůj útok v čase 18,97 a obsadili 5. místo. Mladší „B“ dosáhli času 42,67 a obsadili 16. místo. Starší žáci obsadili za čas 20,25 7. místo. V disciplíně Kýbl cup obsadili 9. místo. V celkovém pořadí OLM se starší propadli na 4. místo, mladší jsou na 3. místě.

Výsledky: Mladší | Starší

Fotogalerie: ZDE

Složení družstev:

Mladší „A“: Bučková Klára, Holíková Kateřina, Manová Kristýna, Neužil Štěpán, Němeček Pavel, Potůček Vladimír,  Šlegl Martin

Mladší „B“: Bednaříková Linda, Buček Radek, Holíková Tereza, Kozáková Lucie, Neužil Dalibor, Potůček Tomáš, Šlegl Jakub

Starší: Hanák Matyáš, Mikulová Adéla, Neužilová Denisa, Neužilová Petra, Neužilová Vendula, Němečková Julie, Šlegl Martin