Policie: 158
Mezinárodní tísňové číslo: 112

Archivy

5. kolo OLM 2017 – Velké Opatovice

V pondělí 8. 5. 2017 se ve Velkých Opatovicích konalo další kolo OLM. Soutěžilo se v požárním útoku a štafetě CTIF. Mladší žáci obsadili v požárním útoku za čas 22 vteřin 3. místo. Ve štafetě CTIF obsadili také 3. místo. V celkovém pořadí obsadili 2. místo. Starší žáci předvedli nejrychlejší požární útok ze všech, a to v čase 17,21. Ve štafetě CTIF obsadili za čas 98,43 3. místo. V celkovém pořadí obsadili 1. místo. Kromě tradičních cen obdrželi také putovní pohár a od starostky krajského sdružení hasičů odměnu ve výši 1000 KČ. Mladší jsou na průběžném 2. místě a starší jsou na průběžném 1. místě v tabulce OLM.