6. kolo OLM 2016 – Bořitov

V sobotu 21. 5. 2016 se náš kolektiv mladých hasičů zúčastnil další soutěže zařazené do OLM, tentokrát v Bořitově. Soutěžilo se v požárním útoku a štafetě 4×60. Mladší žáci dokončili požární útok za 21,17. Tento čas stačil na 4. místo v této disciplíně. Rozdíl mezi 1. a 4. místem byl pouhých 0,6 vteřiny. Štafetu 4×60 dokončili v čase 59,66. V disciplíně obsadili 2. místo. V celkovém pořadí obsadili 2. místo. Starší žáci obsadili v požárním útoku za čas 19,07 6. místo. Ve štafetě dosáhli času 50,93. Za tento čas obsadili 4. místo. V celkovém pořadí skončili na 5. místo. Za starší žáky soutěžila dívka ze Šošůvky, které tímto děkujeme za pomoc.

V průběžném hodnocení ligy jsou mladší žáci stále na 1. místě. Starší žáky v hodnocení ligy přeskočil Bořitov, který má o bod víc, a tak drží průběžné 2. místo.

Soutěžní družstva:

Mladší: Bučková Klára, Holíková Kateřina, Manová Kristýna, Neužil Štěpán, Němeček Pavel, Potůček Vladimír, Ševčíková Klára, Šlegl Martin, Ušiak Dominik

Starší: Hanák Matyáš, Mikulová Adéla, Neužilová Denisa, Němcová Veronika (SDH Šošůvka), Němeček Pavel, Němečková Julie, Šlegl Martin

Výsledky: Mladší | Starší

Fotografie: ZDE