7. kolo OLM 2017 – Březina

V sobotu 27. 5. 2017 jsme na sportovišti za hasičskou zbrojnicí uspořádali soutěž mladých hasičů zařazenou do Okresní ligy mládeže. Soutěžilo se v požárním útoku a štafetě požárních dvojic. Kromě kategorií mladších a starších se soutěžilo také v kategorii přípravka. Přípravka „A“ obsadila 2. místo. Přípravka „B“ 4. místo. Mladší obsadili v požárním útoku 1. místo za čas 17,46. Ve štafetě obsadili za čas 63,98 také 1. místo a slavili celkové vítězství na domáci trati. Starší obsadili v požárním útoku 2. místo za čas 16,38. Ve štafetě zaznamenali čas 50,92 a obsadili 1. místo. V celkové pořadí stejně jako mladší zvítězili. V průběžním pořadí OLM jsou mladší i starší na 1. místě.

Fotografie: ZDE

Výsledky: Přípravka | Mladší | Starší

Složení družstev:

Přípravka „A“: Bednaříková Linda, Buček Radek, Müller Matěj, Neužil Dalibor, Polák Tobiáš, Poláková Martina, Potůček Tomáš

Přípravka „B“: Buček Albert, Fialová Eliška, Holíková Tereza, Kozáková Lucie, Polák Dominik, Šlegl Jakub, Zelinková Jana

Mladší: Buček Radek, Bučková Klára, Holíková Kateřina, Neužil Dalibor, Neužil Štěpán, Němeček Pavel, Potuček Tomáš, Potůček Vladimír, Šlegl Martin, Ušiak Dominik

Starší: Hanák Matyáš, Kachlíková Pavlína, Mikulová Adéla, Neužilová Denisa, Neužilová Petra, Němeček Pavel, Němečková Julie

Příspěvek na Faceboku: