Policie: 158
Mezinárodní tísňové číslo: 112

Archivy

7. kolo OLM 2017 – Březina

V sobotu 27. 5. 2017 jsme na sportovišti za hasičskou zbrojnicí uspořádali soutěž mladých hasičů zařazenou do Okresní ligy mládeže. Soutěžilo se v požárním útoku a štafetě požárních dvojic. Kromě kategorií mladších a starších se soutěžilo také v kategorii přípravka. Přípravka „A“ obsadila 2. místo. Přípravka „B“ 4. místo. Mladší obsadili v požárním útoku 1. místo za čas 17,46. Ve štafetě obsadili za čas 63,98 také 1. místo a slavili celkové vítězství na domáci trati. Starší obsadili v požárním útoku 2. místo za čas 16,38. Ve štafetě zaznamenali čas 50,92 a obsadili 1. místo. V celkové pořadí stejně jako mladší zvítězili. V průběžním pořadí OLM jsou mladší i starší na 1. místě.