9. kolo OLM 2016 – Rájec – Jestřebí

V sobotu 11. 6. 2016 se mladí hasiči v Rájci – Jestřebí zúčastnili další soutěže OLM. Soutěžilo se v požárním útoku a štafetě dvojic. Soutěže se zúčastnilo 12 družstev starších žáků a 25 družstev mladších žáků. Mladší „A“ dokončili útok za 27,61, tento čas stačil na 14. místo v disciplíně. Ve štafetě dvojic obsadili za čas 78,69 5. místo. V celkovém pořadí obsadili 8. místo. Mladší „B“ měli v požárním útoku neplatný pokus. Ve štafetě dvojic obsadili za čas 229,65 25. místo. V celkovém pořadí skončili na 25, místě. Starší žáci v útoku zaznamenali čas 19,80. Tento čas stačil na 3. místo v disciplíně. Ve štafetě dvojic obsadili 2. místo. Jejich čas byl pouze o 3 setiny vteřiny pomalejší než nejrychlejší čas Bořitova. V konečném pořadí obsadili 3. místo.
V hodnocení OLM jsou mladší žáci na 2. mítstě a starší žáci na 3. místě.

Soutěžní družstva:

Mladší „A“: Bučková Klára, Holíková Kateřina, Manová Kristýna, Neužil Štěpán, Němeček Pavel, Potůček Vladimír,  Šlegl Martin, Ušiak Dominik

Mladší „B“: Bednaříková Linda, Buček Radek, Holíková Tereza, Kozáková Lucie, Neužil Dalibor, Poláková Karolína, Poláková Martina, Potůček Tomáš, Šlegl Jakub, Zelinková Jana

Starší: Hanák Matyáš, Mikulová Adéla, Neužilová Denisa, Manová Kristýna, Neužilová Petra, Neužilová Vendula, Němečková Julie

Výsledky: Mladší | Starší

Fotografie: ZDE a ZDE