9. kolo OLM 2017 a 2. kolo OLD 2017 – Šebetov

V sobotu 3. 6. se mladí hasiči zúčastnili odpolední soutěže v Šebetově. Soutěž byla zařazená do OLM a OLD. Žáci soutěžili v požárním útoku a štafetě CTIF a dorostenci ve dvojboji a testu PO.Mladší obsadili v požárním útoku předposlení místo. Ve štafete CTIF obsadili 2. místo. V celkovém pořadí obsadili 7. místo. Starší obsadili v požárním útoku za čas 16,99 1. místo. Ve štafetě CTIF obsadili 7. místo. V celkovém pořadí obsadili 3. místo. V soutěži dorostenců obsadil v kategorii mladších dorostenců Matyáš Hanák 6. místo. V kategorii mladších dorostenek skončila Adéla Mikulová na 9. místě, Petra Neužilová na 6. místě, Julie Němečková na 2. místě a Denisa Neužilová na 1. místě.

Složení družstev:

Mladší: Bučková Klára, Holíková Kateřina, Neužil Dalibor, Neužil Štěpán, Němeček Pavel, Potuček Tomáš, Šlegl Martin, Ušiak Dominik

Starší: Hanák Matyáš, Kachlíková Pavlína, Mikulová Adéla, Neužilová Denisa, Neužilová Petra, Němeček Pavel, Němečková Julie