Důležitá čísla

Hasiči: 150
Záchranka: 155
Policie: 158
Mezinárodní tísňové číslo: 112

 

Archivy

Dorost – Velké Opatovice

V neděli 20. 5. 2018 proběhlo ve Velkých Opatovicích jarní kolo postupové soutěže dorostu. Soutěžilo se v běhu na 100 metrů s překážkami, dvojboji a testu z PO.Z každé kategorie jednotlivců postupovali 3 nejlepší na krajské kolo. Výsledné pořadí bylo určeno součtem podzimního a jarního kola. V kategorii mladších dorostenců se umístil Matyáš Hanák na 1. místě. V kategorii mladších dorostenek se umístila Petra Neužilová na 1. místě a Adéla Mikulová na 2. místě. V kategorii středních dorostenců skončila Denisa Neužilová na 3. místě. Všichni 4 naši dorostenci postoupili na krajské kolo, kde budou reprezentovat náš sbor a okres Blansko. Krajské kolo se koná 17. 6. 2018 v Brně na stadionu VUT.

Fotogalerie: ZDE

Komentáře jsou uzavřeny.