Důležitá čísla

Hasiči: 150
Záchranka: 155
Policie: 158
Mezinárodní tísňové číslo: 112

 

Archivy

Jarní kolo hry Plamen 2016/17 – Ráječko

V sobotu 13. 5. 2017 proběhlo na fotbalovém hřišti v Ráječku jarní část okresního kola hry Plamen. Soutěžilo se v požárním útoku PLAMEN, štafetě 4x60m, požárním útoku CTIF a štafetě CTIF. Umístění v jednotlivých disciplínách:

Družstvo PÚ PLAMEN Štafeta 4x60m PÚ CTIF Štafeta CTIF
Mladší 2. 14. 16. 25.
Starší 2. 2. 9. 14.

Mladší skončili v celkovém pořadí okresního kola hry Plamen na 8. místě. Starším bohužel ambice na postup do krajského kola pokazili disciplíny CTIF. Obsadili konečné 4. místo, i tak je to nejlepší umístění starších v Plamenu v historii.

Složení družstev:

Mladší: Buček Radek, Bučková Klára, Holíková Kateřina, Neužil Dalibor, Neužil Štěpán, Němeček Pavel, Potůček Tomáš, Potůček Vladimír, Šlegl Martin

Starší: Bučková Klára, Hanák Matyáš, Mikulová Adéla, Neužil Štěpán, Neužilová Denisa, Neužilová Petra, Němeček Pavel, Němečková Julie, Potůček Vladimír

 

Komentáře jsou uzavřeny.