Důležitá čísla

Hasiči: 150
Záchranka: 155
Policie: 158
Mezinárodní tísňové číslo: 112

 

Archivy

Okrsková soutěž Rudice

 

10.5. 2014 se  uskutečnila soutěž okrsku Křtiny (dříve Adamov) v Rudici na sportovišti Žegrov. Hájit čest barev SDH Březina se do Rudice vydalo pouze jen jedno družstvo a to v kategorii mužů.

První disciplínou v pořadí byla štafeta 4×100 metrů přes překážky. Pořadí po štafetách vypadalo pro naše barvy slibně. 1. Březina, 2. Rudice, 3. Habrůvka a 4. Olomučany. Rozdíly časů byly minimální a vše bylo napínavé až do posledního okamžiku ukončení posledního běhu druhých pokusů. Útoky se také soutěžily dvoukolově a po prvním kole a ne zcela podařeném pokusu našeho družstva jsme byli na 3. místě za Rudicí a Olomučany. Ve druhém kole jsme dosáhli značného zlepšení, nicméně pořadí se nezměnilo. To znamenalo jediné – 2. místo celkově. Pohár a věcné ceny potěšily a jako bonus jsme dostali nabídku na postup do okresního kola namísto první Rudice, která se postupu vzdala. Postup jsme neodmítli a tak se po mnoha letech v okresním kole objeví na startu i zástupce našeho okrsku.

 

Rooman

Komentáře jsou uzavřeny.