Důležitá čísla

Hasiči: 150
Záchranka: 155
Policie: 158
Mezinárodní tísňové číslo: 112

 

Archivy

OLM 2013 Doubravice nad Svitavou

 

Dne 23.11. 2013 se náš KMH zúčastnil předposledního letošního kola OLM a to v Doubravici nad Svitavou.

Soutěžilo se v uzlové štafetě (5 uzlů váže 5 soutěžících, každý jeden uzel), v základech topografie (orientace mapy a topografické značky) a ve znalostech požární ochrany (věcné prostředky PO a určování vhodných a nevhodných hasebních látek) Na start se z původně plánovaných 5 družstev postavily bohužel jen tři.

Starší vybojovali bronzový pohár časem štafety necelých 29 sec. a bezchybným plněním ostatních disciplín, v konkurenci cca 30 družstev a pro zajímavost na první místo chyběla pouhá 1,2 sec.

Mladší „A“ udělali několik chyb, kterými se připravili o stříbrný pohár a drobným zaváháním ve štafetě, bez kterého by bylo zlato. Nakonec to stačilo pouze na 12. místo.

Mladší „C“ Taky neměli zrovna šťastný den, chyb udělali méně než „Áčko“, štafeta také nebyla zcela čistá, ale vybojovali 10. místo celkově (bez chyb by bylo stříbro). V této kategorii soutěžilo více, než 35 družstev!

Rooman

 

 

Komentáře jsou uzavřeny.