OLM 2013 Drnovice

V sobotu 30.11. 2013 proběhlo poslední letošní kolo OLM Blansko. Soutěžilo se v kultůrním domě v Drnovicích na Blanensku v uzlování a v určování věcných prostředků požární ochrany.

Na start se postavily v barvách Březiny celkem čtyři pětičlenné hlídky.

Starší ve složení Dostálová, Mikula, Neužil L., Neužil T. a Neužilová V. zaslouženě vybojovali zlatý pohár bezchybným plněním disciplín a nejlepším výkonem uzlové štafety 35,15 sec.
V kategorii mladších soutěžila tři družstva, která se umístila takto:
Březina mladší „A“ (Mikulová, Neužilová D., Neužilová P., Němečková, Potůček) na 15. místě.
Březina mladší „B“ (Kousalík, Neužilová P., Němeček, Němečková, Potůček) na 9. místě.
Březina mladší „C“ (Dostál, Mikulová, Neužilová D., Neužil Š., Šlégl) na 19. místě.
Po skončení soutěže proběhlo slavnostní vyhlášení OLM Blansko 2013, kde se naše družstva umístila dle očekávání starší na 5. místě, mladší „A“ na 6. místě a mladší „B“ na 27. místě