Důležitá čísla

Hasiči: 150
Záchranka: 155
Policie: 158
Mezinárodní tísňové číslo: 112

 

Archivy

OLM 2013 Šošůvka a Těchov

 

V sobotu 31.8. 2013 se naše družstva mladých hasičů zúčastnila dalšího kola OLM Blansko v Šošůvce.

Zatímco starší překonali svůj rekord v požárním útoku časem 17,14 sec. a bezchybnou štafetou dvojic vyloupili soupeřům bronzovou pokladnici, mladší po nejlepší štafetě ve své kategorii (72 sec) zachybovali v požárním útoku a to je srazilo až na 6. místo. Obě kategorie si do celkového hodnocení OLM Blansko připisují velké množství cenných bodů.

Sestava starších: Dostálová, Hanák, Kučera, Mikula, Musil, Neužil L., Igor (strojník vypůjčený z Bukoviny).

Sestava mladších: Hanák, Kachlíková, Mikulová, Neužilová D., Němeček, Němečková, Potůček.

 

 

V neděli 1.9. 2013 proběhlo další kolo OLM Blansko tentokrát v Těchově.

Mladší opět předvedli nejrychlejší a bezchybnou štafetu dvojic (74 sec), ale při útoku opět chybovali a nakonec z toho bylo zase 6. místo, přestože útok vypadal zezačátku velice rychle a zaváněl rekordním časem družstva. Starší si po výkonu v Šošůvce věřili na pohárové umístění, jenže hned v první disciplíně poznali, že ne každý den svítí slunce úspěchu zrovna na naše družstvo. Po chybě ve štafetě dvojic dostali 10 trestných vteřin a propadli se rázem na průběžné 10. místo. Zadostiučiněním však může být čas požárního útoku, kterým si, ač to nebyl nejlepší čas závodu, vytvořilo naše družstvo nový rekord s hodnotou 15,69 sec!

Sestava starších: Dostálová, Hanák, Kučera, Mikula, Musil, Neužil L., Neužil T.

Sestava mladších: Hanák, Kousalík, Mikulová, Neužilová D.,Neužilová P., Němeček, Němečková.

 

 

Rooman

 

 

 

 

Rooman

 

 

Další fotografie..

..a další…

..a ještě..

..a ještě jednou..

Komentáře jsou uzavřeny.