Důležitá čísla

Hasiči: 150
Záchranka: 155
Policie: 158
Mezinárodní tísňové číslo: 112

 

Archivy

OLM 2013 ZPV Sebranice

 

Dalším kolem OLM Blansko byl o uplynulém víkendu další závod požárnické všestrannosti tentokrát v Sebranicích.

Z našeho KMH byly pro velkou neúčast členů družstev poskládány pouze dvě pětičlenné hlídky z plánovaných čtyř. Sestavy byly nestandartní a tomu odpovídaly i výsledky. Je škoda, že na zářiovou akci naplánovanou již od začátku kalendářního roku nepřijde třetina členů. To maří celoroční přípravu, úsilí a činnost mnoha lidí.
Starší soutěžili ve složení: Hanák, Neužil L., Neužil T., Neužilová D., Neužilová P. Nasbírali celkem 18 trestných bodů, které je připravili o možnost zisku stříbrného poháru a medailí a museli se spokojit s 12. místem ze 14zúčastněných. Přesto je to o proti minulým závodům zlepšení, protože tam měli trestných bodů 32! Tři členové této hlídky jsou z nižší věkově kategorie.
Mladší soutěžili v sestavě: Kousalík, Neužil Š., Němečková, Potůček, Šlégl. Mladších družstev bylo tentokrát 19 a to naše si vybojovalo 15 místo. Nebýt chyb, byla by tato hlídka na 2. místě. I toto družstvo snížilo svůj bodový handycap z minulého týdne. Letos nás čeká ještě jeden závod tohoto druhu a tím je ZPV ve Vavřinci 12.10. Je to podzimní kolo celoroční hry Plamen. Doufám, že na tento závod se sejdeme ve standartní sestavě a do té doby, že se vylepší naše znalosti a dovednosti.

 

Rooman

 

 

Martina

 

Další fotografie zde

… a zde

 

Komentáře jsou uzavřeny.