Důležitá čísla

Hasiči: 150
Záchranka: 155
Policie: 158
Mezinárodní tísňové číslo: 112

 

Archivy

OLM 2014 Vavřinec

 

Další kolo OLM se odehrálo 10.5. 2014 ve Vavřinci.

Tentokrát se nám pro vysokou neúčast (Bučková, Dostál, Hanák, Kachlíková, Neužil L., Neužilová D., Novohradský, Polák, Potůček, Neužil O.) nepodařilo postavit na start družstvo v kategorii starších a to pro toto družstvo znamená kromě nulového bodového zisku v tomto kole i ztrátu vedení v průběžném bodování OLM.
V kategorii mladších se na start postavili: Kousalík, Mikulová, Neužil Š., Neužilová P., Němečková, Němeček, Ševčíková a Šlégl, kteří opět ukázali, že štafetu dvojic ovládají velmi dobře a zaběhli ji bez chyb a nejrychleji. Ve štafetě 4x60m se družstvo umístilo na 4. místě a útok bude potřeba ještě hodně procvičit, protože chyby se objevují příliš často a čas 35,31 sec stačil pouze na 8. místo. Po součtu umístění disciplín to stačilo na nepopulární čtvrté místo, což znamená, že i po tomto kole vévodíme tabulce OLM.

 

Rooman

Komentáře jsou uzavřeny.