Policie: 158
Mezinárodní tísňové číslo: 112

Archivy

Plamen a dorost 2017/2018 – Velké Opatovice

V sobotu 7. 10. 2017 se mladí hasiči zúčastnili podzimního kola hry Plamen a dorostu ve Velkých Opatovicích. Žáci soutěžili v ZPV a štafetě dvojic, dorostenci a přípravka jen v ZPV.Přípravka obsadila 2. místo z 11 týmů. Mladší v ZPV obsadili 25. místo. Ve štafetě dvojic obsadili za čas 78,72 3. místo. V průběžném pořadí po podzimní části jsou na 15. místě. Starší obsadili v ZPV 11. místo. Ve štafetě dvojic dosáhli času 53,82 a obsadili 1. místo. V průběžném pořadí jsou na 5. místě. V kategorii mladších dorostenek skončila Pavlína Kachlíková na 12. místě, Adéla Mikulová na 2. místě a Petra Neužilová na 1. místě. V kategorii mladších dorostenců skončil Matyáš Hanák na 3. místě. V kategorii středních dorostenců skončila Denisa Neužilová na 4. místě.