Důležitá čísla

Hasiči: 150
Záchranka: 155
Policie: 158
Mezinárodní tísňové číslo: 112

 

Archivy

Podzimní kolo hry Plamen 2013/2014

 

12.10.2013 se náš KMH zúčastnil podzimní části okresního kola celostátní soutěže Plamen, kterou letos organizovalo OSH ČMS okresu Blansko ve spolupráci s SDH Vavřinec.

Na start závodů se postavilo 45 pětičlenných hlídek mladších z 32 SDH a 40 hlídek starších. V podzimním kole se soutěžilo ve dvou disciplínách. První z nich je štafeta požárních dvojic a druhou byl závod požární všestrannosti. Vzhledem k neúčasti několika členů se podařilo vypravit na soutěž pouze dvě hlídky a tři náhradníky.

Starší: Neužil L., Hanák, Neužilová D., Neužilová P. a Němečková.

Mladší: Mikulová, Bučková, Kousalík, Němeček a Potůček.

Z náhradníků (Neužil Š., Novohradský, Šlégl) jsme s pomocí Habrůvky a Bořitova poskládali hlídku mladších „Březina B“. Starší skončili ve štafetě dvojic na 7. a v ZPV na 14. místě, což je vyneslo na průběžné 10. místo v soutěži Plamen. Mladší „A“ zaběhli štafetu dvojic se dvěma chybami na 27. a ZPV na 8. místě a to stačilo pouze na 17. místo v průběžném pořadí. Mladší „B“ chybovali ve štafetě dvojic 3x a jejich výsledek byl horší, než hlídky „A“, proto se jejich výsledek nepočítal. V ZPV skončili na 39. místě, což je v tak silné konkurenci opravdu krásný výkon.

Rooman

 

Fotografie zde:

 

 

Komentáře jsou uzavřeny.