Důležitá čísla

Hasiči: 150
Záchranka: 155
Policie: 158
Mezinárodní tísňové číslo: 112

 

Archivy

Podzimní kolo hry Plamen a dorostu 2016/17 – Velké Opatovice

V neděli 9. 10. 2016 proběhla podzimní část hry Plamen a dorostu ve Velkých Opatovicích. Mladší a starší soutěžili v ZPV a štafetě požárních dvojic. Dorostenci pouze v ZPV. První hlídka mladších obsadila v ZPV 39. místo, druhá hlídka obsadila 4. místo. Ve štafetě dvojic dosáhla rychlejší druhá hlídka času 76,34, za tento čas obsadila 3. místo. Starší obsadili v ZPV 2. místo. Ve štafetě dvojic obsadili 1. místo za čas 61,12. Mladší jsou v průběžném pořadí hry Plamen po součtu dvou disciplín na 2. místě, starší jsou dokonce na 1. místě. V dorostenecké soutěži nás reprezentovaly 4 mladší dorostenky a 1 mladší dorostenec. Julie Němečková obsadila 5. místo, Denisa Neužilová 6. místo, Petra Neužilová 7. místo a Adéla Mikulová 8. místo. Matyáš Hanák skončil na 10. místě.

Fotografie: ZDE

Výsledky: Mladší | Starší | Mladší dorostenky | Mladší dorostenci

Složení hlídek:

Mladší: Buček Radek, Bučková Klára, Holíková Kateřina, Neužil Dalibor, Neužil Štěpán, Němeček Pavel, Potůček Tomáš, Potůček Vladimír, Šlegl Jakub, Šlegl Martin

Starší: Hanák Matyáš, Mikulová Adéla, Neužilová Denisa, Neužilová Petra, Němečková Julie

Příspěvek na Facebooku

Komentáře jsou uzavřeny.