Důležitá čísla

Hasiči: 150
Záchranka: 155
Policie: 158
Mezinárodní tísňové číslo: 112

 

Archivy

OLM 2013 Habrůvka a Borotín

 

Dne 7.9. 2013 se uskutečnilo 13. a 14. kolo OLM Blansko. Dopoledne v Habrůvce a odpoledne v Borotíně.

Do Habrůvky jsme vypravili družstvo starších v celkem obvyklé sestavě (Dostálová, Kučera, Mikula, Musil, Neužil L. Neužil T., Neužilová V.), družstvo mladších „A“ (Hanák, Novohradský, Neužilová D., Neužilová P., Mikulová, Němeček, Němečková,) a družstvo našich nejmenších, jako mladší „B“ (Bučková, Kousalík, Polák, Potůček, Neužil Š., Novohradský, Šlégl). Přestože všichni bojovali, neubránili jsme se velkému množství chyb a podle toho vypadaly i výsledky. Mladším „A“ se nepodařilo na základně správně spojit hadice a nedotažený pravý proud měl velké problémy sestřelit terč. Výsledný čas útoku byl 72,36 sec, což stačilo na průběžné 8. místo. Mladším „B“ pro změnu nevyšel rozdělovač a tak se nenaplnilo očekávání, že „béčko“ by porazilo „Áčko“. Útok se nakonec podařilo dokončit časem 104,98 sec., což odpovídalo 9. místu v disciplíně.

Štafety 4x60m přes překážky proběhly uspokojivě dle možností našich družstev, což znamenalo 4. místo v disciplíně pro družstvo „A“ časem 71,2 sec a 9. místo pro družstvo „B“ časem 87,0 sec. V konečném pořadí to znamenalo 7. místo pro družstvo „A“ a 9. místo pro družstvo „B“. Starší při útoku měli malý problém na savicích a čas 19,05 sec není špatný, ale v silné konkurenci stačil pouze na poslední 8. místo. Přestože ve štafetě 4×60 vybojovali 6. místo časem 56,4 sec, ve výsledném pořadí nám zůstalo 8. místo.

Do Borotína jsme odjížděli před vyhlášením výsledků a tam se na start útoku postavilo družstvo mladších „A“ a družstvo starších. Družstvo starších si hodlalo na útoku „zpravit chuť“, což se částečně podařilo. Přestože nedošlo k žádné závažné chybě, čas 18,39 sec není nijak oslnivý a do bodování ligy nám přinesl 16 bodů za 5. místo (od poháru za 3. místo nás dělila necelá půlvteřina). Družstvo mladších podalo celkem standartní výkon také bez větších chyb a časem 25,65 sec. Porazili 7 družstev protivníků a umístili se tak na krásném 5. místě.

Netradiční doplňková disciplína nazvaná „Kýbl Cup“ byla hodnocena zvlášť. V té jsme se umístili na 9. místě starší, časem 3:44,24 a na 11. místě mladší, časem 3:13,16

 

 

Rooman

 

 

 

Martina

Komentáře jsou uzavřeny.