4. kolo OLM 2022 – Šebetov a 5. kolo OLM 2022 – Sychotín

Tento víkend měla OLM v plánu dvě soutěže. V sobotu se soutěžilo v Šebetově a v neděli v Sychotíně. Obě soutěže se konaly až odpoledne a na obou se soutěžilo jen v požárním útoku. Opět pokračují naše trable se skládáním sestavy, takže si mladší i starší museli půjčovat ze Senetářova.

Začneme sobotní soutěže v Šebetově, kde nás v netradičním místě čekala velice náročná trať do kopce. Naši mladší se s tím popasovali nejlépe ze všech a za čas 18,52 obsadili první místo 🥇. Útok starších byl pěkně rozběhnut, už to vypadalo, že prolomíme smůlu, která se nám lepí na paty, ale bohužel po přidání plynu nám odlítá hadice ze stroje a s časem 37,24 končíme na 8. místě.

V Sychotíně šli mladší na start až jako poslední, a tak jsme věděli jaký čas je potřeba zaběhnout. Na levém proudu sestříknuto suverénně nejrychleji ze všech. Na pravém bohužel více než dvouvteřinový prostřik a čas 19,90. Za tento čas bychom obsadili 3. místo. Bohužel za přešlap čáry u terče dostáváme neplatný pokus a společně s dalšími 4 týmy končíme na děleném posledním místě. Zajímavostí je, že dva nejlepší týmy sobotní soutěže (my a Senetářov) na nedělní soutěži končí s neplatným pokusem poslední. Starší se nám postupně začínají seběhávat a zlepšovat. Dobře rozběhnutý útok, dokončujeme v čase 16,94. Třetí místo nám uteklo jen o 11 desetin. Do tabulky OLM si však připisujeme 3. místo, neboť první dvě příčky obsadil Sychotín (do tabulky OLM se počítá jen výsledek nejlepšího družstva daného sboru).

Složení družstev Šebetov:

Mladší: Hošková Denisa, Jureček Matěj, Müller Matěj, Packová Kateřina, Polák Dominik, Zelinková Jana

Starší: Buček Radek, Holíková Kateřina, Neužil Dalibor, Potůček Vladimír, Šlegl Martin, Zelinková Jana, Lukáš ze Senetářova

Složení družstev Sychotín:

Mladší: Holíková Tereza, Hošková Lenka, Jureček Matěj, Packová Kateřina, Polák Dominik, Zelinková Jana

Starší: Buček Radek, Holíková Kateřina, Neužil Dalibor, Potůček Vladimír, Šlegl Martin, Zelinková Jana, Lukáš ze Senetářova

Fotky Šebetov

Videa Šebetov

Fotky Sychotín

Videa Sychotín