8. kolo OLM 2022 – Březina

V sobotu 25. 6. 2022 jsme na domácí dráze v Březině uspořádali další kolo Okresní ligy mládeže. Soutěžilo se dvoukolově v požárním útoku. Náš sbor reprezentovaly dvě družstva mladších a jedno starších.

Mladší béčko předvedlo dva vyrovnané útoky za 17 vteřin. V prvním pokusu dosáhlo času 17,32, když vpravo bylo nastříkáno už v 16,82. Druhý pokus předvedli proudaři téměř identické sestřiky a časomíra se zastavila na čase 17,68. V konečném pořadí obsadila Březina B druhé místo 🥈. Áčku se nevydařil první pokus, když ho dokončilo až v čase 18,40. Tento čas stačil na průběžné třetí místo, hneda za béčkem. Ve druhém pokusu tak mělo áčko co napravovat. Zlepšení přišlo, ale výsledný čas 17,57 na posun výše v pořadí nestačil. Březina A, tak skončila na 3. místě 🥉. Starší před soutěží určitě měli v hlavě, že poslední dva roky domácí soutěž pokazili, ale letos se nic takového nestalo. V prvním kole předvedli svůj letošní nejlepší útok a za čas 15,55 (15,09 rychlejší proud) celou soutěž vyhráli 🏆🥇.

Stupně vítězů:

Mladší:

🥇 Velké Opatovice A

🥈 Březina B

🥉 Březina A

Starší:

🥇 Březina

🥈 Velké Opatovice

🥉 Těchov

Složení družstev:

Mladší „A“: Bednářová Monika, Buček Albert, Holíková Tereza, Hošková Lenka, Jureček Matěj, Kozáková Lucie, Zelinková Jana

Mladší „B“: Hošková Denisa, Hošková Lenka, Jureček Matěj, Müller Matěj, Packová Kateřina, Polák Dominik, Zelinková Jana

Starší: Bednaříková Linda, Buček Radek, Holíková Kateřina, Neužil Dalibor, Neužil Štěpán, Potůček Tomáš, Šlegl Martin

Výsledky

Videa

fotky budou doplněny v průběhu týdne

Děkujeme všem sponzorům, kteří nás dlouhodobě podporují, i těm, kteří nám darovali ceny pro děti 🙏. Moc si toho vážíme, bez Vaší podpory bychom soutěž nemohli uspořádat.

obec Březina, Holík stav, Ilastan, Potrusil, Stavební výtahy Miloslav Karásek, Profigrass, Stolařství Neužil, Farma Noe, Vida, Bongo, JumpPark