Dorost Ráječko – 29. 5. 2021

V sobotu 29. 5. 2021 proběhlo také okresní kolo dorostu. Soutěžilo se pouze v běhu na 100 metrů s překážkami a v testu z požární ochrany. Z našeho sboru se zúčastnili 4 jednotlivci a další dvě dorostenky pomáhaly družstvu z Bořitova.

V kategorii mladších dorostenců soutěžil poprvé Martin Šlegl. Lepší pokus ve stovkách dokončil v čase 31,01. Test zvládl bez chyby a ve své dorostenecké premiéře obsadil 6. místo.

Ve středních dorostencích jsme měli hned dva zástupce. Pavel Němeček si na stovkách zapsal čas 22,43. Bohužel test nezvládl bez chyby. Zaváhání při testu ho posunulo až na celkové 8. místo. Vladimír Potůček zaběhl svůj lepší pokus za 26,75. V testu nezaváhal a obsadil celkové 4. místo.

Adéla Mikulová v kategorii starších dorostenek zaběhla dva téměř totožné časy. Ten lepší měl hodnotu 23,34. V testu z požární ochrany neudělala žádnou chybu a skončila na 4. místě.

Denisa Neužilová a Petra Neužilová soutěžily za družstvo dorostenek z Bořitova. Denisa zaběhla druhý nejrychlejší čas z družstva. Její výkon měl hodnotu 19,76. Petra zastavila časomíru na 21,21 a byla pátá nejrychlejší z bořitovského týmu. V celkovém pořadí se družstvo radovalo z 1. místa a postupu na krajské kolo.

Fotky

Videa

Diskuze