Policie: 158
Mezinárodní tísňové číslo: 112

Archivy

Velké Opatovice – dorost

Ve čtvrtek 1. 5. 2014 začal historicky první ročník okresní ligy mládeže v kategoriích dorostu na okrese Blansko prvním kolem ve Velkých Opatovicích.

Soutěžilo se v kategoriích jednotlivců v klasických disciplínách (100m přes překážky, dorostenecký dvojboj, test PO). Běhalo se na škvárovém povrchu sportoviště za základní školou za příznivého počasí a soutěž měla velice slušnou úroveň.

Za KMH Březina jeli zabojovat a hlavně nasbírat zkušenosti: Lukáš Neužil v kat. mladší dorostenci skončil na 5. místě ze šesti, ale do OLM si připsal 17 bodů a je na zatím posledním čtvrtém místě. Dominik Mikula, Dominik Musil a Tomáš Neužil v kat. střední dorostenci značně podcenili především přípravu na test PO a to přispělo k tomu, že obsadili až 6., 7. a 9. místo z 9 zúčastněných. Do pořadí v OLM si připisují: Mikula 16 bodů a je průběžně na 5. místě, Musil 15 bodů a je na 6. místě, a Neužil T. 13 bodů a je na 8. místě. Karolína Dostálová v kat. střední dorostenky obsadila předposlední 5. místo, když se podceněním přípravy na test PO, stejně jako Mikula a Musil připravila o možnost „dostat se na bednu“. Všichni zde jmenovaní mají kromě přípravy na test poměrně velký potenciál pro dosažení lepších výsledků především zlepšením techniky. Zda toho využijí se může ukázat již 17.5. v Ráječku, kde bude probíhat jarní část hry PLAMEN a postupové soutěže dorostu.