1. kolo OLM 2023 – Šošůvka

V sobotu 1. 4. 2023 se v Šošůvce konalo první kolo nového ročníku Okresní ligy mládeže. Soutěžilo se v uzlování a topografii. Na start jsme postavili celkem čtyři pětičlenné hlídky – jednu mladší a tři starší.

Jako první si všechny naše hlídky splnili disciplínu topografie. Ani jedna z našich hlídek v topografii nechybovalo. V uzlování jako první soutěžili mladší. V rychlejším pokusu dosáhli času 34,12 a obsadili celkové 3. místo ?. Ze tří starších hlídek šla první na start hlídka A. Ta v lepším pokusu zastavila časomíru na hodnotě 22,44 a obsadila stejně jako mladší 3. místo ?. V těsném závěsu skončila hlídka B, která za čas 23,61 obsadila 4. místo. Poslední naše hlídka C dosáhla času 31,08 a obsadila 11. místo.

Příští týden pokračuje Okresní liga mládeže druhým kolem, opět v uzlování a bude se jednat o naší domácí soutěž v Březině v prostorách Sokolovny.

Videa

Složení hlídek:

Mladší: Bělocká Anežka, Buček Albert, Holíková Tereza, Hošková Denisa, Zelinková Linda

Starší „A“: Bednaříková Linda, Buček Radek, Holíková Kateřina, Holíková Tereza, Neužil Dalibor

Starší „B“: Bednářová Monika, Hošková Lenka, Kozáková Lucie, Plšková Anna, Zelinková Jana

Starší „C“: Müller Matěj, Jureček Matěj, Paděra Tomáš, Polák Dominik, Potůček Tomáš