12. kolo OLM 2022 – Sebranice

V sobotu 17. 9. se mladí hasiči zúčastnili závodu požárnické všestrannosti v Sebranicích. Jednalo se o poslední kolo letošní Okresní ligy mládeže. Díky pomoci SDH Těchov se nám podařilo složit dvě hlídky mladších a jednu starších.

Mladší A si závod rozběhli velmi dobře. Na střelnici nesestřelili jen 4 špalíčky, což byl nejlepší výkon ze všech zúčastněných družstev. K tomu předvedli druhý nejrychlejší běžecký čas. Jenže hloupá chyba při orientování mapy znamenala pět minut navíc a pád na konečné 6. místo. Hlídka mladších B, která byla doplněna o dva členy z SDH Těchov proběhla dráhu taktéž v super čase, kromě střelby si nepřipsala žádnou chybu. Díky rychlému běhu si z výsledného času odmazala více než dvě minuty na čekacím času a ve výsledném pořadí obsadili 3. místo ?. Starší splnili cíl, který zněl kromě střelby zaběhnout bezchybný závod. To se povedlo a zaběhnutý čas stačil ve výsledku na 10 místo.

Složení družstev:

Mladší „A“: Bednářová Monika, Holíková Tereza, Hošková Lenka, Kozáková Lucie, Polák Dominik

Mladší „B“: Jureček Matěj, Kačín Miroslav, Zelinková Jana, Marian a Elena z SDH Těchov

Starší: Buček Radek, Neužil Dalibor, Neužil Štěpán, Potůček Tomáš, Šlegl Martin